Informujemy, że zakończyliśmy proces wyboru kandydata na stanowisko stypendysty w ramach projektu NCN SONATA 19. Po przeanalizowaniu zgłoszeń, wyłoniono zwycięzcę konkursu. Pan inż. Aleksander Małkowski będzie miał okazję współpracować w ambitnym projekcie badawczym dotyczącym inżynierii neuromorficznej.
News
Informujemy, że zakończyliśmy proces wyboru kandydata na stanowisko stypendysty w ramach projektu NCN SONATA 19. Po przeanalizowaniu zgłoszeń, wyłoniono zwycięzcę konkursu. Pan inż. Piotr Jeżak będzie miał okazję współpracować w ambitnym projekcie badawczym dotyczącym inżynierii neuromorficznej.
Dr hab. inż. Katarzyna Nawrotek z Działu Biotechnologii Medycznej Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii została przyjęta do prestiżowego grona młodych naukowców Young Academy of Europe.
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu realizacji projektu finansowanego w ramach programu Hydrostrateg II.
Z radością informujemy, że dział Mikrobiologii Genetyki Molekularnej i Genomiki Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT) Politechniki Warszawskiej uzyskał Certyfikat Akredytacji w zakresie wyrobów medycznych.
Poszukujemy kandydata na stanowisko doktorant-stypendysta w projekcie badawczym „Biomateriały indukujące demetylację DNA jako narzędzia do przyszłych terapii regeneracji neuronów”.
18 czerwca 2024 w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej odbyły się warsztaty Klastra NTMED zrealizowane w ramach CEZAMAT HUB. W czasie warsztatów zaprezentowano osiągnięcia naukowe i technologiczne partnerów naukowych oraz omówiono możliwości finansowania i współpracy w sektorze medycznym.
12 czerwca 2024 w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii odbyły się warsztaty Hub Innowacji, w czasie których rozpoczęto działalność projektu Mazovia EDIH.
Za nami ostatni etap prac nad rozwiązaniami technologicznymi, które wymyślili doktoranci Politechniki Warszawskiej. Nagrodę w wysokości 120 tys. złotych na dalszy rozwój pomysłu otrzymał projekt wykorzystujący proste narzędzia i grywalizację do pomocy w terapii oddechowej, stworzony przez zespół pd meds.
„Autonomiczny System Internetu Rzeczy (IoT) do Monitorowania Jakości Wód oraz Operacyjnego Wspomagania Identyfikacji Zagrożeń” to tytuł projektu, który otrzymał najwięcej punktów na liście rankingowej w konkursie HYDROSTRATEG II.